Obraz z mchem reniferowym

OBRKOL48OAK

Nowy produkt

Obraz z mchem reniferowym

wymiary (około): (średnica.)48 cm x (głębokość.) 8 cm

Wyłącznie na zamówienie

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Obraz z mchem reniferowym

mech: grass green light

wymiary (około): (średnica.)48 cm x (głębokość.) 8 cm

Wyłącznie na zamówienie

Czas realizacji zamówienia maksymalnie 14 dni roboczych (3 tygodnie)

Obraz wykonany z użyciem mchu reniferowego, rama z drewna dębowego pochodzącego z recyklingu.

Do stworzenia obrazu wykorzystano głównie naturalne materiały podlegające w 100% recyklingowi takie jak drewno oraz mech islandzki.

Kompozycja w sposób symboliczny pokazuje las widoczny z lotu ptaka.

Prezentowane niżej zdjęcia pokazują wykonane i już sprzedane prace. Obrazy z tej serii wykonuję wyłącznie na zamówienie.

Nie ma możliwości wykonania obrazu identycznego z widocznymi na zdjęciach. Każda praca jest inna z uwagi na użyte naturalne materiały. Obrazy są jednak do siebie bardzo podobne.

Jeśli jesteś projektantem, prowadzisz restaurację, pub, hotel i chcesz aby twoi klienci mogli cieszyć się widokiem zieleni przez cały rok. Napisz do nas, w którym podasz wymiary ściany lub obrazka, ewentualnie wstępne założenia kompozycji. Podaj kontaktowy numer telefonu a na pewno się odezwiemy. Czas realizacji zamówień indywidualnych uzależniony jest od wielkości zamówienia oraz rodzaju kompozycji.

Przykładowe realizacje

02_Obraz_koło_moss_greenalleys.png

Pielęgnacja

Wystarczy raz na jakiś czas delikatnie odkurzyć gałązki. Jeśli w mieszkaniu jest suche powietrze i mech staje się twardy, wystarczy poczekać aż wilgotność powietrza wzrośnie do normy, która w przypadku pomieszczeń gdzie żyją ludzie powinna wynosić około 50 do 60%. Mech w naturalny sposób powróci do swojej sprężystości. Ścian z mchu w żaden sposób się nie podlewa.

 

Przybliżone wymiary w cm średnica./głębokość. 48 x 8
konstrukcja ramy drewno dębowe + płyta drzewna
montaż na ścianie zawieszka
Mech kolor Grass green light

 

Dostawa

Transport obrazów do (160 cm dł) poza województwem mazowieckim realizowany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Obrazy są bezpiecznie zapakowane w skrzynię transportową. Koszt pakowania i transportu 40,0 zł brutto.

Produkty powiązane