Panel z mchu reniferowego 1m2 OSB 8mm

PAN100

Nowy produkt

Panel z mchu

na zamówienie według projektu

Kolor: Spring Green

wymiary: (ustalany indywidualnie) - cena za 1m2

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Panel z mchu GreenDeco

na zamówienie według projektu

Kolor: Spring Green

wymiary: (ustalany indywidualnie) - cena za 1m2

 

Panel wykonany na płycie OSB 8mm (dostępny na zamówienie).

Czas realizacji zamówienia zależy od ilości zamówionych paneli i wynosi od 7 dni roboczych przy zamówieniu do 10 metrów kwadratowych.

Jest możliwość zamówienia ramki z mchu otaczającej całość kompozycji. zastosowanie ramki eliminuje konieczność oprawy paneli.

Wykonany ręcznie z użyciem naturalnych materiałów posiadających swoją strukturę i unikalne piękno. Gotowy do montażu na ścianie w Twojej łazience, kuchni lub w salonie. Będzie doskonale prezentował się w nowoczesnym wnętrzu. Może być również świetną ozdobą do biura, hotelu lub innego miejsca użyteczności publicznej.

06_panele_section.png

Zielone ściany we wnętrzach gdzie nie ma zbyt wiele słońca, lub nie mamy czasu by się nimi zajmować można zastąpić ścianami lub obrazami z mchu. Takie zielone obrazy są przy tym tak urocze, że czasem brak słów by wyrazić głębię uczuć :). Świetnie sprawdzą się w przestrzeni biur, na wystawach sklepów poprawiając wizualną stronę ekspozycji. Doskonale prezentują się we wnętrzach mieszkalnych, jako małe i duże obrazy.

Aby mieć mech na ścianie wcale nie trzeba przeprowadzać się od razu do jaskini, wystarczy kupić gotową kompozycję. Lub napisać mail, w którym podasz wymiary ściany lub obrazka i poczekać na odpowiedź z wyceną. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia oraz rodzaju kompozycji.

Zdjęcie paneli w trakcie montażu u klienta kolor Spring Green

03.jpg