Obraz z mchu 80x120 cm w ramie

OBR80x120

Nowy produkt

Obraz z mchu

Kolor: Spring Green

wymiary: (wys.)120 cm x (szer.)80 cm x (gł. - około)4 -5 cm

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Obraz z mchu w ramie

Kolor: Spring Green

wymiary: (wys.)120 cm x (szer.)80 cm x (gł. - około) 5 - 6 cm

Kolor ramy: orzech ciemny

Szerokość ramy: 8cm

 

Obraz wykonany ręcznie na płycie OSB 8mm (dostępny na zamówienie).

Czas realizacji zamówienia wynosi od 7 dni roboczych.

Rama obrazu wykonano z drewna sosnowego barwionego i lakierowanego.

Wykonany ręcznie z użyciem naturalnych materiałów posiadających swoją strukturę i unikalne piękno. Gotowy do montażu na ścianie w Twojej łazience, kuchni lub salonie. Będzie doskonale prezentował się w nowoczesnym wnętrzu. Może być również świetną ozdobą do biura, hotelu lub innego miejsca użyteczności publicznej.

06_panele_section.png

Zielone ściany we wnętrzach gdzie nie ma zbyt wiele słońca, lub nie mamy czasu by się nimi zajmować można zastąpić ścianami lub obrazami z mchu. Takie zielone obrazy są przy tym tak urocze, że czasem brak słów by wyrazić głębię uczuć :). Świetnie sprawdzą się w przestrzeni biur, na wystawach sklepów poprawiając wizualną stronę ekspozycji. Doskonale prezentują się we wnętrzach mieszkalnych, jako małe i duże obrazy.

Aby mieć mech na ścianie wcale nie trzeba przeprowadzać się od razu do jaskini, wystarczy kupić gotową kompozycję. Lub napisać mail, w którym podasz wymiary ściany lub obrazka i poczekać na odpowiedź z wyceną. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia oraz rodzaju kompozycji.

Produkty powiązane