Obraz - "The Victory of the Nature"

OBR02

Nowy produkt

Obraz - "The Victory of the Nature"

wymiary (około): (dł.)120 cm x (szer.) 60 cm

Wyłącznie na zamówienie

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Obraz - "The Victory of The Nature"

mech: wiosenna zieleń

wymiary (około): (dł.)120 cm x (szer.)60 cm

Wyłącznie na zamówienie

Czas realizacji zamówienia maksymalnie 14 dni roboczych 

Obraz wykonany na płycie, boki wykończone nadaje się do powiszenia bez ramy. Można go jednak oprawić według potrzeb. Do stworzenia obrazu wykorzystano głównie naturalne materiały podlegające w 100% recyklingowi takie jak drewno, mech islandzki, korzenie drzew.

Kompozycja przedstawia korzenie przebijające beton, w sposób symboliczny pokazuje  zwycięstwo natury nad cywilizacją ludzi.

Prezentowane zdjęcia pokazują wykonane i już sprzedane prace. Obrazy z tej serii wykonuję na zamówienie.

Nie ma możliwości wykonania obrazu identycznego z widocznymi na zdjęciach. Każda praca jest inna z uwagi na użyte naturalne materiały. Obrazy są jednak do siebie podobne.

Jeśli jesteś projektantem, prowadzisz restaurację, pub, hotel i chcesz aby twoi klienci mogli cieszyć się widokiem zieleni przez cały rok. Napisz do nas, w którym podasz wymiary ściany lub obrazka, ewentualnie wstępne założenia kompozycji. Podaj kontaktowy numer telefonu a na pewno się odezwiemy. Czas realizacji zamówień indywidualnych uzależniony jest od wielkości zamówienia oraz rodzaju kompozycji.

Przykładowe realizacje

Pielęgnacja

Wystarczy raz na jakiś czas delikatnie odkurzyć gałązki. Jeśli w mieszkaniu jest suche powietrze i mech staje się twardy, wystarczy poczekać aż wilgotność powietrza wzrośnie do normy, która w przypadku pomieszczeń gdzie żyją ludzie powinna wynosić około 50 do 60%. Mech w naturalny sposób powróci do swojej sprężystości. Ścian z mchu w żaden sposób się nie podlewa.

 

Przybliżone wymiary dł./ szer. 120 x 60 cm
konstrukcja ramy drewno sosnowe + płyta drzewna
montaż na ścianie (poziomo lub w pionie) 2 x kołek z haczykiem (fi 6 mm, w komplecie)
Mech kolor mix

 

Dostawa

Transport obrazów do (160 cm dł) poza województwem mazowieckim realizowany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Obrazy są bezpiecznie zapakowane w skrzynię transportową oraz folię bąbelkową.

Na terenie Mazowsza towar dostarczamy własnym transportem.

Produkty powiązane