Obraz "Matka Natura"

OBR01

Nowy produkt

Obraz "Matka Natura"

wymiary (około): (dł.)134 cm x (szer.)57 cm x (gł.)15 cm

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Obraz "Matka Natura"

Moosbild - die "Mutter Natur"

Moss Picture - "Mother Nature"

wymiary (około): (dł.)134 cm x (szer.)57 cm x (gł.)15 cm

 

Obraz wykonany w jednostkowym egzemplarzu. (wykonywany wyłącznie na zamówienie) Zdjęcia przedstawiają oryginalny produkt.

Wykonany przez połączenie kilku technik plastycznych z użyciem naturalnych materiałów posiadających swoją strukturę i unikalne piękno. Obraz będzie doskonale prezentował się w nowoczesnym wnętrzu. Może być również świetną ozdobą do biura, hotelu lub innego miejsca użyteczności publicznej.

Zielone ściany we wnętrzach gdzie nie ma zbyt wiele słońca, lub nie mamy czasu by się nimi zajmować można zastąpić ścianami lub obrazami z mchu. Takie zielone obrazy są przy tym tak urocze, że czasem brak słów by wyrazić głębię uczuć :). Świetnie sprawdzą się w przestrzeni biur, na wystawach sklepów poprawiając wizualną stronę ekspozycji. Doskonale prezentują się we wnętrzach mieszkalnych, jako małe i duże obrazy.

Aby mieć mech na ścianie wcale nie trzeba przeprowadzać się od razu do jaskini, wystarczy kupić gotową kompozycję. Lub napisać mail, w którym podasz wymiary ściany lub obrazka i poczekać na odpowiedź z wyceną. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia oraz rodzaju kompozycji.